Pomoc w sprawach kredytów frankowych i innych walutowych.

W ramach swojej praktyki pomagamy z sukcesami Klientom w sprawach kredytów frankowych i waloryzowanych innymi walutami, w tym EUR, USD, JPY, GBP.

Obecnie prowadzimy ponad 100 spraw, 30 zakończyliśmy pozytywnymi dla kredytobiorców wyrokami sądowymi.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną celem:

  • obniżenia wysokości zobowiązań kredytowych naliczanych przez banki nawet o 50-70%
  • odzyskania nadpłaconych rat i opłat zw. z ubezpieczeniem niskiego wkładu, a często także
  • wyjścia z „toksycznego” kredytu poprzez unieważnienie umowy, za zgodą Kredytobiorcy.

Ponieważ nie każda umowa kredytu bankowego nadaje się do podważenia, swoim potencjalnym Klientom proponujemy bezpłatną wstępną analizę ich sprawy.

Poinformujemy Państwa bezkosztowo już na wstępie, czy warto na sprawę poświęcić czas i środki. Możecie Państwo liczyć na naszą rzetelną i obiektywną ocenę. 

Wystarczy telefon na numer +48 604 656 624 oraz wysłanie skanu zawartej umowy kredytowej na adres: adam@adwokatcar.pl

Mamy doświadczenie w sprawach ze wszystkimi bankami, w tym m.in. z: PKO BP, mBank, Millenium, Santander, Getin, BNP Paribas, PKO, BOŚ, ING, BPH i innymi oraz w sprawach dotyczących umów zawartych w dawnymi: BZ WBK, Kredyt Bank, Nordea, Fortis i innymi.

Mamy doświadczenie w sprawach, gdy problem kredytu CHF łączy się ze sprawą o rozwód i podział majątku małżeńskiego, czy też ze sprawą spadkową. 

Doprowadziliśmy do korzystnych rozstrzygnięć sądowych polegających na wstrzymaniu (zawieszaniu) obowiązku spłacania rat kredytowych przez czas trwania postępowań kredytowych w sądach. Jest to szczególnie ważne dla tych Klientów, którzy nie są w stanie spłacać rat kredytu przez czas trwania postępowania sądowego.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, którzy pozostają w „toksycznym” kredycie wspólnie z innymi kredytobiorcami (np. małżonkami, byłymi małżonkami, teściami), a nie są w stanie współpracować z nimi w sprawach przeciwko bankowi (np. z uwagi na rozwód, brak kontaktu itp.)

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, przeciwko którym toczą się już sprawy wszczęte przez bank w związku z brakiem możliwości spłaty zbyt wysokiego kredytu. Mamy rozwiązania, które uchronią przed komornikiem i licytacją.

W ramach pomocy prawnej zapewniamy całościową obsługę spraw kredytowych, do ich definitywnego zakończenia. Uzyskanie prawomocnego wyroku w sprawie kredytowej to nie wszystko …..

Zachęcamy Kredytobiorców do walki o swoje prawa, w szczególności wobec tego, że sprawy mogą toczyć się w sądzie właściwym dla ich miejsca zamieszkania, a wydatki niezbędne do wszczęcia sprawy nie są wysokie. 

Mamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się negocjacjami z bankami, prowadzeniem spraw sądowych, ale także szacunkowym określeniem potencjalnych zysków wynikających z prowadzenia sprawy kredytowej, wyliczeniem o ile realne jest obniżenie zadłużenia wynikającego z umowy kredytowej. Mamy niezbędne doświadczenie do prowadzenia spraw sądowych we wszystkich instancjach, w tym przed Sądem Najwyższym.

Sprawy Kancelarii z bankami

Witaj, świecie!

Witamy w WordPressie. To jest twój pierwszy post. Edytuj go lub usuń, a następnie zacznij pisać!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.