Kredyt we frankach? Kancelaria, która pomaga realnie

Wiele osób nie wie jak wyjść z tej trudnej sytuacji i próbują sobie radzić na własną rękę. To nie jest dobre rozwiązanie, ponieważ gdy postępowanie sądowe będzie w toku to bank zrobi wszystko byś przegrał. W takiej sytuacji należy skontaktować się z odpowiednią kancelarią, która doradzi jakie działania podjąć w sądzie. Wielu radców prawnych ma doświadczenie w różnych sprawach sądowych, jednak kredyt we frankach jest na tyle trudny, że warto skorzystać z usług prawnych adwokatów, którzy obronili wiele osób. Zasady kredytu frankowego,  podczas podpisywania umowy nie były dla wszystkich jasne. Wiele osób sądziło, że to po prostu umowa w innej walucie. Takie myślenie było błędem i obecnie toczy się dużo spraw w sprawie kredytu we frankach szwajcarskich.  

Jeszcze niedawno kredyty we frankach były atrakcyjną ofertą ze strony banku.  Sytuacja jednak mocno się zmieniła i obecnie toczy się wiele spraw w sądzie pomiędzy osobami, które wzięły kredyt we frankach a bankiem. Obecnie toczą się postępowania ze względu na wiele tysięcy złotych, ponieważ  rata kredytów znacznie wzrosła, a wiele osób nie jest w stanie dotrzymać umowy kredytu. W takim przypadku możesz się udać do kancelarii aby uzyskać poradę prawnika czy w tej sprawie istnieje rozwiązanie.

Kredyt we frankach? Kancelaria, która rozwiąże Twoją sprawę

Kredyt frankowy na chwilę obecną to bardzo trudna sprawa zarówno dla klientów jak i radców prawnych. Pomagamy w sprawach frankowych od dawna, ponieważ mamy świadomość jak są trudne są to czasy dla frankowiczów.   Nasza kancelaria działa w obronie osób, które ucierpiały z tego powodu. Możesz zauważyć, że coraz więcej ludzi dowodzi swoich praw i  składa pozew do sądu w celu anulowania kredytu.  Sąd rozstrzyga wiele spraw w tej aferze frankowej , jednak tego typu postępowania będą trwać latami dopóki umowy kredytu nie wygasną. Wyroki tsue wiąż pozostają pod dużym znakiem zapytania. Frankowicze mają szansę na wygranie procesu, jednak nie jest to do końca oczywista sprawa.  Na początku kwietnia zostały przedstawione kluczowe decyzje i orzeczenia, które mogą wpłynąć na sytuację ofiar franka szwajcarskiego. 

Zastanów się czy każdego dnia chcesz się zastanawiać jak potoczy się sprawa?

Zajmujemy się sprawami tego typu od dawna, a nasi adwokaci mają duże doświadczenie więc możesz liczyć na kompleksową obsługę.  Prawnicy  dbają, by w przypadku klientów korzystających z usług prawnych naszej kancelarii sprawy w sądzie były w świetle prawa rozstrzygane na korzyść klienta.  Pomagamy frankowiczom w każdej sytuacji i podczas rozmowy wstępnej nie ponosisz kosztów obsługi. Współpracę  zaczynamy od analizy umowy, dzięki czemu radca prawny sprawdza jak bardzo kredyt frankowy jest obciążający.  Jak wiadomo sprawy różnią się od siebie w zależności od wielu czynników. Następnie adwokat przydzielony do sprawy zbiera dodatkowe informacje o stanie finansowym klienta, a także jakie bank ma argumenty. Temat spraw frankowych jest niezwykle trudny, ponieważ zarówno bank jak i klient chce być zwycięską stroną.  Nasza kancelaria wesprze Cię w walce o Twoje prawa!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.