Frankowe: kredyty, umowy, pomoc – Sopot, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto. Kredyty walutowe

W ramach swojej praktyki pomagamy z sukcesami Klientom w sprawach kredytów frankowych i waloryzowanych innymi walutami, w tym EUR, USD, JPY, GBP.

Obecnie prowadzimy ponad 100 spraw, 30 zakończyliśmy pozytywnymi dla kredytobiorców wyrokami sądowymi.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną kredytów frankowych i walutowych celem:

  • obniżenia wysokości zobowiązań kredytowych naliczanych przez banki nawet o 50-70%
  • odzyskania nadpłaconych rat i opłat zw. z ubezpieczeniem niskiego wkładu, a często także
  • wyjścia z „toksycznego” kredytu poprzez unieważnienie umowy, za zgodą Kredytobiorcy.

Ponieważ nie każda umowa kredytu frankowego czy walutowego w banku nadaje się do podważenia, swoim potencjalnym Klientom proponujemy bezpłatną wstępną analizę ich spraw.

Poinformujemy Państwa bezkosztowo już na wstępie, czy warto na sprawę poświęcić czas i środki. Możecie Państwo liczyć na naszą rzetelną i obiektywną ocenę. Pomoc Frankowiczom to specjalność naszej kancelarii.

Wystarczy telefon do kancelarii w Sopocie na numer +48 604 656 624 oraz wysłanie skanu zawartej umowy kredytowej na adres: adam@adwokatcar.pl. Zapraszamy do naszej kancelarii zainteresowanych z całego Trójmiasta: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Mamy doświadczenie w sprawach ze wszystkimi bankami, w tym m.in. z: PKO BP, mBank, Millenium, Santander, Getin, BNP Paribas, PKO, BOŚ, ING, BPH i innymi oraz w sprawach dotyczących umów zawartych w dawnymi: BZ WBK, Kredyt Bank, Nordea, Fortis i innymi.

Mamy doświadczenie w sprawach, gdy problem kredytu CHF łączy się ze sprawą o rozwód i podział majątku małżeńskiego, czy też ze sprawą spadkową. 

Pomoc dla frankowiczów i kredytów walutowych

Dzięki akcji „pomoc dla frankowiczów” doprowadziliśmy do korzystnych rozstrzygnięć sądowych polegających na wstrzymaniu (zawieszaniu) obowiązku spłacania rat kredytowych przez czas trwania postępowań kredytowych w sądach. Jest to szczególnie ważne dla tych Klientów, którzy nie są w stanie spłacać rat kredytu przez czas trwania postępowania sądowego.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, którzy pozostają w „toksycznym” kredycie wspólnie z innymi kredytobiorcami (np. małżonkami, byłymi małżonkami, teściami), a nie są w stanie współpracować z nimi w sprawach przeciwko bankowi (np. z uwagi na rozwód, brak kontaktu itp.) Naszymi Klientami najczęściej są osoby z Sopotu, Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, przeciwko którym toczą się już sprawy wszczęte przez bank w związku z brakiem możliwości spłaty zbyt wysokiego kredytu. Mamy rozwiązania, które uchronią przed komornikiem i licytacją.

W ramach pomocy prawnej zapewniamy całościową obsługę spraw kredytowych, do ich definitywnego zakończenia. Uzyskanie prawomocnego wyroku w sprawie kredytowej to nie wszystko …..

Zachęcamy Kredytobiorców do walki o swoje prawa, w szczególności wobec tego, że sprawy mogą toczyć się w sądzie właściwym dla ich miejsca zamieszkania, a wydatki niezbędne do wszczęcia sprawy nie są wysokie. 

Mamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się negocjacjami z bankami, prowadzeniem spraw sądowych, ale także szacunkowym określeniem potencjalnych zysków wynikających z prowadzenia sprawy kredytowej frankowej i walutowej. Pomoc obejmuje również wyliczenie o ile realne jest obniżenie zadłużenia wynikającego z umowy kredytowej. Mamy niezbędne doświadczenie do prowadzenia spraw sądowych we wszystkich instancjach, w tym przed Sądem Najwyższym.

Sprawy Kancelarii z bankami

Kredyty, pomoc, umowy frankowe w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz Trójmieście.
Pomoc frankowiczom w kredytach, umowach – Sopot, Gdańsk, Gdynia oraz Trójmiasto.

Jaka pomoc dla frankowiczów?

Nie można zaprzeczyć, że frankowicze nie znajdują się w zbyt miłej sytuacji. Od wielu lat mają problem z ostatecznym spłaceniem…

Kredyt we frankach? Kancelaria, która pomaga realnie

Wiele osób nie wie jak wyjść z tej trudnej sytuacji i próbują sobie radzić na własną rękę. To nie jest…

O co walczą frankowicze? Wyjaśnienie

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat nieustannie słyszy się w mediach słowo “frankowicz”. Warto wyjaśnić, kogo…

Kredyty frankowe – co się zmienia?

Osoby, które zaciągnęły kredyty frankowe coraz częściej mogą usłyszeć o tym, że ich położenie w najbliższym czasie może się zmienić.…

Pomoc dla frankowiczów | Gdańsk Gdynia Sopot

Frankowicze poszukujący pomocy powinni skorzystać z usług specjalistów. Dzięki działalności specjalistycznych kancelarii prawniczych, ich sprawy zostaną poprowadzone od początku do…

Niesiemy pomoc frankowiczom. Dlaczego akurat my?

W ostatnich latach nawet dziewięćdziesiąt procent wyroków dotyczących umów waloryzowanych do franka szwajcarskiego kończy się po myśli frankowiczów. Należy pamiętać…

18.11.2020

Sąd Okręgowy w Gdańsku w XV Wydziale Cywilnym nieprawomocnym wyrokiem z 18.11.2020 roku zasądził od pozwanego (...) na rzecz powodów…

16.11.2020

Postanowieniem z 16.11.2020 roku Sąd Okręgowy w Gdańsku w XV Wydziale Cywilnym na skutek zażalenia powodów (kredytobiorców) na postanowienie Sądu…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.