Frankowe: kredyty, umowy, pomoc – Sopot, Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto. Kredyty walutowe

W ramach swojej praktyki pomagamy z sukcesami Klientom w sprawach kredytów frankowych i waloryzowanych innymi walutami, w tym EUR, USD, JPY, GBP.

Obecnie prowadzimy ponad 100 spraw, 30 zakończyliśmy pozytywnymi dla kredytobiorców wyrokami sądowymi.

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną kredytów frankowych i walutowych celem:

  • obniżenia wysokości zobowiązań kredytowych naliczanych przez banki nawet o 50-70%
  • odzyskania nadpłaconych rat i opłat zw. z ubezpieczeniem niskiego wkładu, a często także
  • wyjścia z „toksycznego” kredytu poprzez unieważnienie umowy, za zgodą Kredytobiorcy.

Ponieważ nie każda umowa kredytu frankowego czy walutowego w banku nadaje się do podważenia, swoim potencjalnym Klientom proponujemy bezpłatną wstępną analizę ich spraw.

Poinformujemy Państwa bezkosztowo już na wstępie, czy warto na sprawę poświęcić czas i środki. Możecie Państwo liczyć na naszą rzetelną i obiektywną ocenę. Pomoc Frankowiczom to specjalność naszej kancelarii.

Wystarczy telefon do kancelarii w Sopocie na numer +48 604 656 624 oraz wysłanie skanu zawartej umowy kredytowej na adres: adam@adwokatcar.pl. Zapraszamy do naszej kancelarii zainteresowanych z całego Trójmiasta: Gdańska, Gdyni oraz Sopotu.

Mamy doświadczenie w sprawach ze wszystkimi bankami, w tym m.in. z: PKO BP, mBank, Millenium, Santander, Getin, BNP Paribas, PKO, BOŚ, ING, BPH i innymi oraz w sprawach dotyczących umów zawartych w dawnymi: BZ WBK, Kredyt Bank, Nordea, Fortis i innymi.

Mamy doświadczenie w sprawach, gdy problem kredytu CHF łączy się ze sprawą o rozwód i podział majątku małżeńskiego, czy też ze sprawą spadkową. 

Pomoc dla frankowiczów i kredytów walutowych

Dzięki akcji „pomoc dla frankowiczów” doprowadziliśmy do korzystnych rozstrzygnięć sądowych polegających na wstrzymaniu (zawieszaniu) obowiązku spłacania rat kredytowych przez czas trwania postępowań kredytowych w sądach. Jest to szczególnie ważne dla tych Klientów, którzy nie są w stanie spłacać rat kredytu przez czas trwania postępowania sądowego.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, którzy pozostają w „toksycznym” kredycie wspólnie z innymi kredytobiorcami (np. małżonkami, byłymi małżonkami, teściami), a nie są w stanie współpracować z nimi w sprawach przeciwko bankowi (np. z uwagi na rozwód, brak kontaktu itp.) Naszymi Klientami najczęściej są osoby z Sopotu, Gdańska, Gdyni oraz całego Trójmiasta.

Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią także Tych, przeciwko którym toczą się już sprawy wszczęte przez bank w związku z brakiem możliwości spłaty zbyt wysokiego kredytu. Mamy rozwiązania, które uchronią przed komornikiem i licytacją.

W ramach pomocy prawnej zapewniamy całościową obsługę spraw kredytowych, do ich definitywnego zakończenia. Uzyskanie prawomocnego wyroku w sprawie kredytowej to nie wszystko …..

Zachęcamy Kredytobiorców do walki o swoje prawa, w szczególności wobec tego, że sprawy mogą toczyć się w sądzie właściwym dla ich miejsca zamieszkania, a wydatki niezbędne do wszczęcia sprawy nie są wysokie. 

Mamy wyspecjalizowany zespół zajmujący się negocjacjami z bankami, prowadzeniem spraw sądowych, ale także szacunkowym określeniem potencjalnych zysków wynikających z prowadzenia sprawy kredytowej frankowej i walutowej. Pomoc obejmuje również wyliczenie o ile realne jest obniżenie zadłużenia wynikającego z umowy kredytowej. Mamy niezbędne doświadczenie do prowadzenia spraw sądowych we wszystkich instancjach, w tym przed Sądem Najwyższym.

Sprawy Kancelarii z bankami

Kredyty, pomoc, umowy frankowe w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz Trójmieście.
Pomoc frankowiczom w kredytach, umowach – Sopot, Gdańsk, Gdynia oraz Trójmiasto.

Pomoc Frankowiczom Gdańsk – Kredyty frankowe na umowie kredytowej

Kredyt frankowy to nadal zmora wielu ludzi, którzy zdecydowali się na kredyt we frankach szwajcarskich. Odfrankowienie kredytu albo jego umorzenie to nie tylko szansa dla wszystkich kredytobiorców, ale również możliwość nowego startu. Unieważnienie kredytu frankowego to jedna z opcji na pomoc Frankowiczom, którzy nie mają już możliwości regularnego spłacania rat i chcą przerwać umowę kredytową. Jednak nie wszyscy mają możliwość skorzystania z opcji, jaką jest odfrankowienie kredytu. Niemniej bardzo szerokie możliwości dają klauzule abuzywne, które stanowią swoistą podstawę, aby rozwiązać kredyt we frankach. Dlatego też bardzo dużym wsparciem w sprawach frankowych jest pomoc Frankowiczom Gdańsk, zarówno w przypadku kredytu denominowanego jak i innych tj. kredyty indeksowane.

Jako doświadczona kancelaria adwokacka zajmujemy się profesjonalną obsługą prawną osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Posiadamy ogromne doświadczenie, dlatego żadne umowy kredytowe nie są dla nas tajemnicą. Jeżeli potrzebujesz pomocy prawnej ws. umów kredytowych, to doskonale trafiłeś. Nie boimy się trudnych wyzwań, a naszą specjalnością jest wygrywanie spraw frankowych, które inne kancelarie spisały na straty.

Odfrankowienie kredytu frankowego — tak, to możliwe!

Jeszcze przed skierowaniem sprawy na tory sądowe, warto dokonać dokładnej analizy. Jako doświadczona kancelaria adwokacką w sprawach frankowych jesteśmy specjalistami. Wszystkie podejmowane przez nas sprawy wygrywamy w cuglach. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne i rzetelne reprezentowanie ich w najtrudniejszych sprawach frankowych. Wszyscy nasi prawnicy to osoby, które posiadają niezwykle szerokie spectrum doświadczenia. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości obsługi, dzięki czemu możliwe jest wygrywanie bardzo trudnych batalii sądowych. Odpowiednie korzystanie z nowego orzecznictwa pozwala nam na szybkie wygrane, a wszystkim Frankowiczom daje szansę na nowe życie!

Kto może ubiegać się o unieważnienie umowy frankowej?

Raty kredytów we frankach szwajcarskich w krótkim czasie wzrosły kilkukrotnie, powodując, że tysiące Polaków znalazło się w trudnej sytuacji majątkowej.…

Odebranie praw rodzicielskich, a alimenty

Władza rodzicielska to w szczególności obowiązek i prawo rodziców do wykonywania pieczy nad osobą i majątkiem dziecka oraz do wychowania…

Ugody banków z frankowiczami – czy warto?

Kwestia rozwiązania problemu frankowiczów pojawiała się w dyskusji publicznej wielokrotnie. Na ogół ożywała przy okazji wyborów parlamentarnych, ale szumne zapowiedzi…

Czy jako frankowicz-przedsiębiorca masz szansę wygrać z bankiem?

Przedsiębiorcy, którzy zaciągnęli kredyt indeksowany bądź denominowany do franka szwajcarskiego mają opory i obawy przed wkroczeniem na drogę sądową celem…

Kredyt we frankach, a rozwód

Problemem, który rodzi wiele trudności jest kredyt frankowy ciążący na rozwodzących się małżonkach. Jak ma się rozwód do kredytu frankowego?…

Jakie dokumenty są potrzebne w sprawie o rozwód?

Celem rozpoczęcia sprawy o rozwód przed sądem niezbędne jest złożenie pozwu rozwodowego i towarzyszących dokumentów, które potocznie określa się razem…

Jak uzyskać rozwód na pierwszej rozprawie?

Najlepszą metodą na sprawne uzyskanie rozwodu na pierwszej rozprawie jest porozumienie i dobry kontakt między stronami. Małżonkowie, którzy są zgodni…

Dobry adwokat Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek usług adwokackich nieustannie się rozwija. My wychodzimy temu naprzeciw. W obecnych czasach…

Kredyt we frankach – o co chodzi?

Kredyty frankowe budzą poruszenie w dyskusji publicznej już od kilku lat. Wiele osób, które zdecydowały się na kredyt hipoteczny we…

Usługi adwokackie – dlaczego warto z nich skorzystać?

Polski porządek prawny oraz szereg zasad rządzących naszym społeczeństwem to kwestia niezwykle obszerna. Bardzo często mamy do czynienia z potrzebą…

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.