Niesiemy pomoc frankowiczom. Dlaczego akurat my?

W ostatnich latach nawet dziewięćdziesiąt procent wyroków dotyczących umów waloryzowanych do franka szwajcarskiego kończy się po myśli frankowiczów. Należy pamiętać jednak, że te sukcesy są możliwe, bo za poszkodowanymi stoją kancelarie prawne, które wiedzą, w jaki sposób „czytać” kredyty frankowe. Pomoc prawników jest tutaj niezbędna, żeby móc myśleć o sukcesie.

Pomoc prawna

Nasza kancelaria prawna udziela pomocy, jeśli chodzi o kredyty frankowe w Gdańsku. Doskonale wiemy jak ważna jest pomoc frankowiczom. Gdańsk to miejsce naszej działalności, ale swoje usługi kierujemy do poszkodowanych z całego kraju. Nasza pomoc frankowiczom jest niezbędna, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jaką przewagę w sądzie mają banki. W Polsce nie obowiązuje prawo dotyczące precedensu, zatem każda sprawa musi być rozpatrywana oddzielnie. Oznacza to, że osoba poszkodowana przez bank musi stanąć do walki z całym sztabem prawników, których wynajął bank udzielający nam kredyt frankowy. Pomoc wyspecjalizowanego prawnika z naszej kancelarii jest na tym etapie warunkiem do osiągnięcia sukcesu.

Na jaką pomoc możesz liczyć?

Świadczymy szerokie usługi, jeśli chodzi o pomoc frankowiczom. Kancelaria nasza jest w stanie całościowo zająć się sprawą. Od przygotowania niezbędnej dokumentacji, poprzez drobiazgową analizę warunków kredytu, aż po reprezentowanie w sądzie osób, które wzięły kredyty frankowe w Sopocie. Nasza pomoc frankowiczom w Gdyni, Sopocie czy Gdańsku jest prowadzona lokalne, ale chętnie podejmiemy się też spraw prowadzonych w innych częściach kraju.

Skuteczność

Naszym największym atutem, jeśli chodzi o pomoc frankowiczom w Sopocie, jest doświadczenie i wiedza. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kredyty frankowe w Gdyni cechowały się wysokim stopniem zawiłości. Wiemy też, że na skuteczność pozwu wpływ ma wiele czynników, a jednym z nich jest dynamika i elastyczność postępowania w zależności

od kroków podejmowanych przez stronę przeciwną i sam przebieg sprawy. Dlatego w prowadzonym postępowaniu na korzyść klienta wykorzystamy wiedzę z zakresu ekonomii, a także finansów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.